Jdi na obsah Jdi na menu
 


STANIOS CUP 2010

21. 6. 2010

6.místo kategorie IPO-V POSLUŠNOST / počet bodů 83.

Tak to je naše celkové umístění na našem prvním závodě.

Protože jsme byli na takové akci poprvé,pozorovali jsme ostatní,jak všechno probíhá,vždycky jsme za někoho zařadili a vyřizovali náležitosti-přihlášení,kontrola očk.průkazu,nástup, losování atd.Všechno jsme zvládli a šli na plac,abychom si vyjasnili .já a pes,cože to tady bude probíhat.No paničce bylo hned jasno.Množství fen před náma dalo tušit ,jak asi naše chůze bude vypadat.Po náležitém upozornění,že takto ne ,se zdálo, že to bude celkem dobré.Vylosovali jsme si číslo 59,což v naši kategorii celkem dobrý,ale až po poslušnosti kategorie před námi. Takže sice dlouhé čekání,ale drželi jsme palce a povzbuzovali ,hlavně havawartiky.

Konečně jsme se dostali na start,přihlásili jsme se ,šli první na odložení.S tím nemáme problém,Bray-bo vydržel -celkem plný počet bodů 15.

chůze na vodítku-15  , bez vodítka -27,odložení v leže za pochodu-7 -tady jsme ztratili nejvíce ,Bray-bo zůstal stát ,přitom náš nejoblibenější a nejlépe prováděný cvik v tréninku,aport- 9 z 10 celkem bez připomínek,a na překážce se krásně předvedl,za plný počet -15bodů.

Nejdříve naštvanost za odložení za pochodu , ale když jsme potom viděli,jak si každý pes svého pánička potrápil,byli jsme nakonec spokojeni.Jiné prostředí,množství psů,nervozita páničků  nakonec zamíchala kartami.

Nervozita opadla a mohli jsme v klidu sledovat ostatní.Atmosféra závodu byla parádní,všichni si fandili,pomáhali,organizace zvládnuta na profi úrovni.Neváhejte a příští rok se určitě přihlaste.

Odkaz na fotky Báry Lyčkové : http://picasaweb.google.com/hrabovskestaje/StaniosCup1962010?feat=directlink#slideshow/5484914421232903234

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář